- SILVER FLAME

Цена
€6 60 / 12 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Размери: 55 х 23 х 90 мм Материал: естествена кожа
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Табакера за цигари |
| Материал | Метал |
| Капацитет (count) | 20 |
| Размер на цигарите | 80mm |
| Цвят | Червен |
| Тип закопчаване | Щракащо |
| Дължина (mm) | 80 |
| Ширина (mm) | 20 |
| Тегло (g) | 50 |
| Хумидор функция | Не |
| Стил | Класически |
| Тегло | 0.00кг |
Калъф за цигари 80 мм червен SILVER FLAME
Защитете цигарите си стилно с този елегантен червен калъф с ефектен сребърен пламък. Изработен от здрав метал, той побира до 20 стандартни цигари с дължина 80 мм.
Ключови Предимства
- Стилна защита — Ярко червено покритие с модел сребърен пламък предпазва цигарите и придава индивидуалност.
- Перфектно прилягане — Проектиран специално за цигари 80 мм, осигурява плътно и сигурно държане.
- Издръжлива конструкция — Изработен от здрав метал, издържа на ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Табакера за цигари |
| Материал | Метал |
| Капацитет | 20 цигари |
| Размер на цигарите | 80mm |
| Цвят | Червен |
| Тип закопчаване | Щракащо |
Какво има в кутията
- 1x Калъф за цигари
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










